O FIRMIE

Istniejemy od roku 1998. W latach 1987-1997 uprawiałem czynnie kolarstwo szosowe od kategorii młodzik do kategori elite w KS Kolejarz Częstochowa, KS Sokół Częstochowa, a następnie w CWKS Legia Warszawa i AMICO Tychy. Trzykrotnie startowałem w wyścigu TOUR de POLOGNE.
Oferujemy całoroczny i kompleksowy serwis rowerowy. Bez względu na rodzaj oraz markę posiadanego roweru wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy, konserwacje oraz przeglądy rowerów. Zajmujemy się serwisem widelców amortyzowanych i hamulców hydraulicznych, a także udzielamy fachowych porad w zakresie prawidłowej eksploatacji, konserwacji i doboru sprzętu oraz akcesoriów. Mając na uwadze jak najwyższą jakość oferowanych usług, stale podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Serwis wyposażony jest w profesjonalne narzędzia firm PEDROS, PRO oraz BICI SUPPORT, będące liderami na światowym rynku. Gwarantujemy profesjonalną oraz fachową obsługę!

Oferta:

ROWERY

Prowadzimy komis rowerów używanych.

CZĘŚCI

Sprzedajemy części i akcesoria do rowerów. Ogumienie do rowerów miejskich i wyczynowych.

MONTAŻ ROWERÓW

Montujemy rowery na indywidualne zamówienia (wegług specyfikacji klienta).

DORADZTWO

Fachowa pomoc w doborze roweru i osprzętu poparta wieloletnim zawodniczym doświadczeniem.

Montaż profesjonalnych kół wyścigowych, szosowych i MTB ( koła karbonowe, wyścigowe MTB i szosa).

KOŁA WYŚCIGOWE

MONTAŻ WSPOMAGANIA ELEKTRYCZNEGO DO ROWERÓW 

MAR-BIKE

42-200 Częstochowa
ul. Niedługa 7
tel. 602-455-334
e-mail: marbikerowery@gmail.com
Czynne : od 10.00 do 17.00,
w soboty od 10.00 do 14.00.

Naprawa rowerów. Centrowanie i zaplatanie kół. Regulacja i konserwacja. Wymiana części i remonty. Montaż rowerów na zamówienie. Sprzedaż rowerów, części i akcesorii.